Google

Fotky

Nahrávanie singlu The Cake Is Comin‘

Zábery z nahrávania a natáčania videoklipu mojej novej skladby The Cake Is Comin‘, ktorý sa objaví aj na mojom debutovom CD s názvom Martin Uherek – Walkin‘ My Own Way!

25.2.2015 sme spolu s chlapcami vo voľnej chvíli počas koncertnej šnúry Spring Tour 2015 skočili do štúdia PJ SOUND STUDIO v Banskej Bystrici, kde sme za pár hodín nahrali novú skladbu – takto to vyzeralo.

viac fotiek

 

 

Príbehy jazzu – Jazz Pianoless Trio – 2014

Zábery z prvých tohtoročných Príbehov jazzu, ktoré sa konali už tradične v Jazz klube 12, 8.1.2014. Tento večer sme rozprávali najmä o bubeníkoch – Kenny Clarke a Max Roach. Medzi príbehmi boli aj zaujímavé jazzové historky, napríklad o nahrávke Charlie Parkera, Lennie Tristana a Kenny Clarka, kde Kenny hral metlami na telefónnom zozname!

Príbehy jazzu majú za cieľ okrem kvalitnej hudby aj vzdelávať posucháčov, aby jazzu boli schopní lepšie rozumieť a teda aj lepšie spoznávať jeho krásy.
Projekt sa odohráva každú stredu v Jazz klube 12 a neustále je vítaný každý, kto má záujem sa niečo dozvedieť!

viac fotiek

 

 

Príbehy jazzu – Jazz Pianoless Trio – 2013

Najnovší projekt Príbehy jazzu posledných pár mesiacov prináša kombináciu hudby a príbehov o jazzových muzikantoch, histórii jazzu a iných zaujímavostiach, ktoré sa bežný poslucháč inde len ťažko dozvie. Príbehy jazzu majú za cieľ okrem kvalitnej hudby aj vzdelávať posucháčov, aby jazzu boli schopní lepšie rozumieť a teda aj lepšie spoznávať jeho krásy.
Projekt sa odohráva každú stredu v Jazz klube 12 a vítaný je každý, kto má záujem sa niečo dozvedieť!

viac fotiek

 

 

Swingless featuring Martin Uherek

Pár záberov z koncertu Swingless Jazz Ensemble na festivale v Českej Lipe, kde som bol pozvaný ako hosťujúci sólista!


viac fotiek

 

 

Bratislavské Jazzové Dni 2013

Fotoreport z najväčšieho jazzového festivalu na Slovensku, ktorý sme otvárali ako prvá kapela na hlavnom pódiu!


viac fotiek

 

 

Bratislavské Jazzové Dni 2012

Spomienka na našu účasť na súťaži mladých talentov na B pódiu BJD 2012, ktorú sme vyhrali a dostali tak možnosť otvárať festival na hlavnom pódiu v roku 2013.


viac fotiek

 

 

Remembering Bud featuring Juraj Bartoš – 2012

Spomienka na Bud Powella, pripomínajúca jeho pôvodný kvintet, v rámci nášho projektu Remembering Bud, s hosťom a trubkárom európskeho formátu, Jurajom Bartošom!


viac fotiek